Yhteystiedot

Soita ja varaa ilmainen remonttiarvio!
040 760 2008

Ota yhteyttä

Loistoremontit Oy

Ruuhijärventie 245
15560 Nastola

Puh. 040 760 2008

Y-tunnus: 2090953-7

Löydät meidät myös

Facebook

Instagram

Marko Kananen

Toimitusjohtaja

Puh. 040 760 2008
marko.kananen@loistoremontit.fi

Risto Kananen

Myyntipäällikkö

Puh. 044 737 2507
risto.kananen@loistoremontit.fi

Petri Kananen

Asennustyönjohtaja

Puh. 044 987 9726
petri.kananen@loistoremontit.fi

Eetu Kananen

Myynti: Päijät-Häme ja Kanta-Häme

Puh. 044 337 2507
eetu.kananen@loistoremontit.fi

Eerik Rantala

Myynti: Päijät-Häme ja Itä-Uusimaa

Puh. 044 243 8193
eerik.rantala@loistoremontit.fi

Marko Reinikainen

Myynti: Kymeenlaakso

Puh. 050 387 6090
marko.reinikainen@loistoremontit.fi

Ari Partanen

Myynti: Etelä-Karjala

Puh. 0400 651 150
ari.partanen@loistoremontit.fi

Laskutustiedot

Laskut ensisijaisesti verkkolaskuna

Verkkolaskutusosoite: 003720909537

Operaattoritunnus: BAWCFI22

Välittäjä: Basware Oyj

Mikäli verkkolaskunlähetys ei onnistu voitte lähettää laskut toimisto@verkkotilit.fi

Mikäli laskuja ei ole mahdollista lähettää sähköisessä muodossa, voitte toimittaa laskut osoitteeseen Loistoremontit Oy c/o verkkotilit oy, Hakatu 2, 15520 Lahti.

Kun tehdään, niin tehdään kerralla kunnolla.

Yhteyden­otto­lomake

Kyllä, haluan että Loistoremontit-asiantuntija ottaa minuun yhteyttä ILMAISEN kotini kartoituksen vuoksi.